Profil firmy

Společnost e-import prodává nová auta a mírně jetá auta za výhodné ceny a dokáže Vám ušetřit nemalé částky peněz. Cenová úspora se pohybuje v řádu 10–40% oproti běžné české ceníkové ceně.

Konkurenční trh v České republice bohužel stále ještě nefunguje tak dobře, jak je tomu u našich západních sousedů. V důsledku toho musí Češi při pořizování spotřebního zboží sahat mnohem hlouběji do kapsy než obyvatelé západní Evropy. Máme dražší elektroniku, volání z mobilního telefonu, kosmetiku, oblečení, exotické dovolené a osobní automobily samozřejmě nejsou žádnou výjimkou.

Proč zbytečně platit za stejné auto víc? Vždyť i třeba jen za 50.000 Kč, které na koupi vozu ušetříte, lze pořídit celou řadu skvělých věcí!

V rámci Evropské unie se výrazně liší ceny nových vozů (až o 40%), a to i přes snahu prodejců o jejich vyrovnání. Využíváme těchto rozdílů ve prospěch klientů, k čemuž mimo jiné spotřebitele vybízí i Evropská komise. Koupí nového vozu v zahraničí lze nyní docílit bezkonkurenčně nejnižší ceny. I pro snížení cen v České republice je koupě vozu za hranicemi velmi výhodná; cenové rozdíly zůstávají.

Nebojte se koupě vozu v zahraničí! Kupujete vůz ze stejné fabriky, od stejného výrobce a se stejnou zárukou.